Aktualna sytuacja na świecie i wokół nas wśród wielu wymusiła zmianę podejścia w sposobie robienia zakupów. I nie jest żadnym odkryciem fakt, że zakupy online wiodą prym. Zwłaszcza teraz.

Jak sobie poradzić z zakupem produktów, o wyborze których zazwyczaj decyduje nos? Nie możemy przecież przez internet, zdalnie sprawdzić zapachów.

Nasze świece to efekt poszukiwac najciekawszych kombinacji zapachowych, które kojarzą się z przyjemnością, wprawiają w dobry nastrój. Dzięki zapachowym świecom Wonne Ziele, ubierzemy Twoje wnętrze w zapach, który będzie nienachalny, ale delikatnie otuli Twoje zmysły.

Na co powinnaś zrócić uwagę, przy wyborze świec w internecie?

#1 Szukaj zapachów, które lubisz

Każda świeca zapachowa niesie w sobie pokład jakiegoś aromatu. Sprawdzaj dokładnie opisy, które podpowiedzą, jakie aromaty są ukryte w danej świeczce. Cenną podpowiedzią powinnien być fakt, że są one pogrupowane w kolekcje, np.: Kolekcja leśna, w której znajdą się zapachy związane z lasem czy drewnem, jak Palo Santo czy Tajemniczy Las.

Jeśli szczególnie cenisz sobie zapach swoich ulubionych perfum, sprawdź, czy wśród oferowanych zapachów nie ma również takiego inspirowanego Twoimi perfumami.

#2 Często zmieniasz zapachy

Mała świeca będzie idelanym rozwiązaniem, jeśli w zależności od nastroju czy chwili lubisz zmieniać zapachy. Mniejsze świeczki szybciej się wypalają, pozwalają zatem nie znudzić się jednym zapachem i umożliwiają zabawę aromatami.

#3 Rozwiąż test pomagający odnaleźć ulubioną kolekcję zapachów

Ogrom zapachów, ogrom kolekcji zapachowych. Wiemy, że im większy wybór, tym trudniej go dokonać. Zwłaszcza, jeśli wydaje się, że zarówno czekolada jak i śliwka to ulubione zapachy. Przygotowaliśmy dla Ciebie test, który pomoże wskazać w przybliżeniu gamę zapachów, jakie mogą spodobać się Twojemu nosowi. Zachęcamy do zabawy 🙂 Rozwiąż test »

#4 Testerki do wyboru

Małe pastyki, które możesz wypróbować w kominku zapachowym. Jedna porcja w zupełności podpowie Ci, czy wybór okazuje się być słuszny. W ofercie znajdują się testery wszystkich zapachów.

Mamy nadzieję, że garść podpowiedzi pomoże Ci w wyborze świec.

Z pozdrowieniami,
zespół Wonne Ziele