Jako producent świec mamy świadomość, że produkujemy dużo opakowań, które mogłyby trafić do kosza. Staramy się więc poszukiwać opakowań, które po wypaleniu śiecy nadadzą się do dalszej eksploatacji. Stąd więc decyzja, żeby nie naklejać etykiet a dodawać je w formie zawieszki. Dzięki temu nie ma problemu z nadaniem nowego życia pustemu opakowaniu po świecy 🙂

# Zwykłe słoiczki

Zamykane solidną zakrętką. Po wypaleniu świecy i umyciu słoiczka możesz w nich przechowywać spinacze, gumki recepturki, muszelki i inne, drobne przedmioty. Można w nie wsypać również przyprawy, ponieważ słoiczki te posiadają atest PZH.

# Kryształowe pojemniki

Imitujące kryształ opakowania świec z Kolekcji Wyjątkowej nadają się idealnie do przechowywania biżuterii, pędzli do makijażu, płatków do demakijażu itd. Możesz również schować w nich czekoladowe cukierki lub drobne ciasteczka.

# Ozdobne doniczki

Kolorowe, zdobne opakowania na świece z Kolekcji wyjątkowej mogą posłużyć jako schowki na ołówki i kredki, biżuterię. Możesz użyć ich również do palenia tealightów lub zasadzić w nich ulubione roślinki.

P.S. Poza opakowaniami świec, które nadają się do recyklingu nasze przesyłki pakujemy w opakowania powstające z recyglinku. Kartony i zabezpieczająca przed uszkodzeniem wyściółka to własnie efekt recyglingu.

Z pozdrowieniami,
zespół Wonne Ziele