Upominki dla Gości

Organizujesz ślub lub inną imprezę i chcesz okazać swoją wdzięczność Gościom?

Skorzystaj z naszej oferty upominkowej. To małe świece sojowe, mydełka, kule do kąpieli. Wszystko pachnące i aromatyczne.

Jeśli takie jest Twoje życzenie, każdy z prezentów możemy opakować w personalizowane opakowanie.

Pachnące prezenty dla Gości Twoich imprez

Jeszcze nie tak dawno, Młoda Para żegnała Gości wręczając im procentową niespodziankę ze stołu. Dziś zamiast przysłowiowej flaszki przygotowywane są zupełnie inne podarki.

Pozostając w zgodzie z naszą standardową ofertą przygotowaliśmy dla Was szereg pachnących propozycji, z których mamy nadzieję skorzystacie.

Oferta przedstawia upominek saute, bez opakowania, ponieważ wiele osób chciałoby, aby etykietki nawiązywały do grafiki zaproszeń oraz całej stylizacji kolorystycznej przewodzącej temu wydarzeniu. W sprawie opakowań kontaktujemy się osobno, nie narzucając własnego pomysłu.

Nie znalazłaś w naszej ofercie dokładnie tego, czego szukasz?

Napisz do nas, postaramy się wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Administratorem podanych przeze mnie wyżej danych osobowych jest afka Agnieszka Fiuk z siedzibą w Warszawie przy ul. Kijowskiej 11/ 202. Zostałam poinformowana o tym, że podanie tych danych jest dobrowolne, z tym że podanie adresu e-mail jest niezbędne do otrzymania odpowiedzi na wysłane zapytanie. Ponadto, zostałam poinformowana, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu wysłania odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie.

6 + 7 =