Upominki dla Gości

Organizujesz ślub lub inną imprezę i chcesz okazać swoją wdzięczność Gościom?

Skorzystaj z naszej oferty upominkowej. To małe świece sojowe, mydełka, kule do kąpieli. Wszystko pachnące i aromatyczne.

Jeśli takie jest Twoje życzenie, każdy z prezentów możemy opakować w personalizowane opakowanie.

​PACHNĄCE PREZENTY DLA GOŚCI TWOICH IMPREZ

​Jeszcze nie tak dawno, Młoda Para żegnała Gości wręczając im procentową niespodziankę ze stołu. Dziś zamiast przysłowiowej flaszki przygotowywane są zupełnie inne podarki.

Pozostając w zgodzie z naszą standardową ofertą przygotowaliśmy dla Was szereg pachnących propozycji, z których mamy nadzieję skorzystacie.

Oferta przedstawia upominek saute, bez opakowania, ponieważ wiele osób chciałoby, aby etykietki nawiązywały do grafiki zaproszeń oraz całej stylizacji kolorystycznej przewodzącej temu wydarzeniu. W sprawie opakowań kontaktujemy się osobno, nie narzucając własnego pomysłu.

Nie znalazłaś w naszej ofercie dokładnie tego, czego szukasz?

Napisz do nas, postaramy się wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Administratorem podanych przeze mnie wyżej danych osobowych jest afka Agnieszka Fiuk z siedzibą w Warszawie przy ul. Kijowskiej 11/ 202. Zostałam poinformowana o tym, że podanie tych danych jest dobrowolne, z tym że podanie adresu e-mail jest niezbędne do otrzymania odpowiedzi na wysłane zapytanie. Ponadto, zostałam poinformowana, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu wysłania odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie.

6 + 6 =