Świece sojowe zapachowe

Zobacz nasze kolekcje

Kolekcja leśna

Leśne, żywiczne, zdecydowane, męskie zapachy kojarzące się z lasem.

“Pachnące świece na prezent. Zakupiłam świece w prezencie, więc nie znam opinii obdarowanych, ale ja już mogę stwierdzić, że mają piękne zapachy. „Czwartkowe obiady” urzeka elegancją i delikatnością. „Serce Świąt Bożonarodzeniowych” to po prostu magiczny zapach! Teraz czekam na potwierdzenie u bliskich;) Dziękuję i życzę powodzenia w tym pachnącym biznesie:)”

Świece sojowe z bursztynowym pyłem

Świece sojowe to coraz popularniejsza alternatywa dla świec parafinowych. Są one wykonane z naturalnego wosku sojowego, który jest ekologicznym, biodegradowalnym i roślinnym surowcem. W przeciwieństwie do świec parafinowych, świeczki sojowe nie wydzielają szkodliwych substancji do powietrza podczas spalania, co czyni je bezpieczniejszymi dla naszego zdrowia i środowiska.

Świece sojowe wypalają się dłużej niż świece parafinowe, co oznacza, że można je używać przez dłuższy czas bez konieczności wymiany. Ponadto, ze względu na naturalne pochodzenie wosku sojowego, świece sojowe są mniej podatne na topienie podczas spalania, co oznacza, że nie tworzą tak wielu plam i nie rozlewają się tak łatwo jak świece parafinowe.

Dodatek pyłu bursztynowego podnosi walor oferowanych przez nas świec. Spalanie bursztynu korzystnie jonizuje powietrze, łagodzi napięcia nerwowe, poprawia samopoczucie, wzmaga kreatywność.

Oprócz korzyści zdrowotnych i ekologicznych, świece sojowe są również bardzo uniwersalne pod względem wyglądu i zapachu. Można je znaleźć w wielu różnych kolorach, kształtach i rozmiarach, a także w różnych zapachach, od klasycznych po nowoczesne.

Jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem świec sojowych, pamiętaj, aby wybierać te wykonane w 100% z wosku sojowego, a nie z mieszanek z innymi woskami lub substancjami chemicznymi. W naszej ofercie znajdziesz tylko świece wykonane w 100% z wosku sojowego. Nie mieszamy ze sobą wosków, choć intensywnie pracujemy nad nowością (świecą z wosku pszczelego) 😉

Czym się różni świeczka sojowa od parafinowej

Świece sojowe są naturalne. Ponieważ jest to szybko rozkładający się produkt uboczny powstały z przetwarzania soi, wosk sojowy jest całkowicie naturalny, bezpieczny i biodegradowalny. Do naszych świeczek sojowych nie dodajemy żadnych dodatkowych wosków ani parafiny. Świeczka sojowa nie uwalnia dużo dwutlenku węgla, a podczas spalania nie powstają substancje smoliste.

Unikalna świeczka sojowa na prezent

Poszukujesz wyjątkowego prezentu dla dziewczyny lub kogoś bliskiego? Zapoznaj się z naszymi wyjątkowymi świecami sojowymi. Wysłane do rąk własnych, piękne szkło, wyjątkowy i bezpieczny skład, zapakowane w opakowanie przyjazne dla środowiska. Jeśli chcesz wyrazić swoją wdzięczność, dopisz to podczas składania zamówienia, a nasz zespół doda do świecy bilecik z notatką od Ciebie.