Jak zamawiać?

Sklep internetowy Wonne Ziele jest czynny całą dobę przez wszystkie dni w roku. Poza sklepem internetowym posiadamy również nasz stacjonarny sklep, który znajdziesz na Warszawskiej Pradze północ, ul. Tarchomińska 12. Jesteśmy otwarci w godzinach popołudniowych od 16:00 do 20:00 (oprócz weekendów).

Większość produktów jest dostępna od ręki, jednak, z powodów technicznych i czysto produkcyjnych (po wytworzeniu świece powinny leżakować przez kilkadziesiąt godzin) pozostawiamy sobie bezpieczne okienko do przygotowania Twojego zamówienia tak, aby Twoja świeca paliła się idealnie.

Świece dostarczane są w kartoniku pochodzącym z recyklingu z wypełnieniem również pochodzącym z recyklingu. Samo opakowanie po umyciu również możesz dalej eksploatować używając go do przechowywania np. spinaczy czy gumek.

Za zakupy w sklepie możesz zapłacić za pośrednictwem platformy Krajowego Integratora Płatności tpay.com, która dba o bezpieczeństwo Twoich pieniędzy.

Podajemy również nasz nr konta bankowego, jeśli chcesz za zamówienie zapłacić bezpośrednio przelewem: 58 1140 2004 0000 3702 4216 3841 (pamiętaj o podaniu nr zamówienia).

Dostawa

Czas przygotowania zamówienia do wysyłki może wynieść maksymalnie 3 dni robocze, chyba, że przy produkcie jest informacja o dostępności na specjalne zamówienie.
Masz do wyboru dwóch różnych dostawców, za pośrednictwem którego dostarczymy Twoją przesyłkę:

DPD: Koszt wysyłki od 18 zł Czas dostawy do 2-3 dni robocze
InPost: Koszt wysyłki od 18 zł Czas dostawy do 3-4 dni

Podane terminy dostarczenia nadanych paczek to terminy deklarowane przez przewoźników nie nie mamy wpływu na ewentualne opóźnienia wynikające z funkcjonowania tych firm.

Jak palić świece sojowe?
  • Znajdź dla świecy odpowiednie miejsce. Zadbaj o to, żeby znajdowała się poza zasięgiem zasłon i firan oraz nie w przeciągu, ponieważ zapalona w przeciągu świeczka spala się dużo szybciej.
  • Przed zapaleniem świeczki, sprawdź długość jej knota. Optymalna długość to 4-5mm. Jeśli jest dłuższy, nie obawiaj się skrócić go nożyczkami.
  • Świeczkę pal maksymalnie 3 godziny. Optymalny czas jednorazowego palenia świeczki trwa od jednej godziny do maksymalnie czterech.
  • Zapaloną świeczkę postaw na pokrywce. Aby uniknąć uszkodzenia mebli, wykorzystaj pokrywkę świeczki jako podstawkę. Po skończonym paleniu, ponownie zakryj świeczkę.
  • Świeczki to nie zabawki. Mimo pięknych zapachów i trwałego opakowania nie pozwalaj dzieciom bawić się świeczkami. Nie nadają się do zabaw dziecięcych.
  • Opakowanie nadaje się do recyklingu. Nasze świeczki powstają z naturalnych surowców, podobnie ważne jest dla nas ich opakowanie, dlatego możliwy jest jego recykling. Po wypaleniu świeczki, umyj słoiczek i wykorzystaj go do przechowywania swoich skarbów.

“Świeca sojowa Dymne drzewo: Czuć w nim korę, kadzidło… Bardzo lubię, podobnie do Palo Santo, bo podobne nuty ma, ale jednak inne, zapach Dymne Drzewo. Czuć w nim korę, kadzidło i ich ciemny, głęboki zapach, przeplatany delikatną, ledwo wyczuwalną nuta cytrusów.”