Wonna Akademia

Stacjonarne warsztaty tworzenia
świec sojowych

W niedalekiej przyszłości planujemy w naszym Wonnym Zakątku poprowadzić warsztaty tworzenia świec sojowych. 

Co zyskasz zapisując się na warsztaty z tworzenia świec sojowych?

Spędzając czas w przyjemnym i pachnącym zaciszu Wonnego Zakątka przygotujesz samodzielnie własną świeczkę sojową. Nasz warsztat jest idealny dla osoby początkującej, która jeszcze nie miała doświadczenia w tworzeniu świeczki sojowej. Pokażę Ci różne rodzaje wosku, dowiesz się, jak przygotować wosk do stworzenia świeczki, jak dobrać zapach. Jak wyliczyć odpowiednią ilość wosku i olejku. Dowiesz się, na co zwrócić uwagę, żeby świeczka nie stanowiła zagrożenia dla Ciebie i Twoich bliskich.

Warsztaty tworzenia świec sojowych

A co będziemy robić podczas warsztatów?

Opowiem o świeczkach sojowych, o bhp ich powstawania. Będziesz mogła porównać różne dostępne na rynku woski (nie tylko sojowe). Pokażę, jak samodzielnie wyliczyć ilość potrzebnego wosku i olejku.

Na pewno wykonamy świecę zalewaną 🙂 w pięknym, błękitny pojemniczku z mrożonego szkła. Będziesz mogła zdecydować, jak będzie pachniała, będziesz mogła zdecydować, jakiego rodzaju knot użyjesz: bawełniany, drewniany zwykły, czy drewniany krzyżykowy.

Co dodatkowo?

Dla zainteresowanych osób, za dodatkową opłatą, przygotuję zestaw startowy pozwalający samodzielnie, w domowym zaciszu kontynuować przygodę z samodzielnym tworzeniem świec sojowych. W skład zestawu wchodzą dwa szklane słoiczki z błękitnego, mrożonego szkła, dwie drewniane pokrywki, wosk sojowy, wosk sojowy do masażu, dwa knoty bawełniane, dwie naklejki do knotów, dwa różne zapachy dla Twoich świeczek. Cały zestaw wart 150 zł.

.
warsztaty świece sojowe

Warsztaty Wonnej Akademii są dla Ciebie, jeśli…

  • jesteś osobą dorosłą
  • poszukujesz kreatywnych możliwości relaksu
  • wyłączysz telefon na czas warsztatów
  • chcesz nauczyć się tworzyć świece, naturalne kosmetyki, ręcznie tworzone ozdoby dla siebie lub najbliższych
  • chcesz dowiedzieć się więcej o naturalnych składnikach
  • jest Ci bliska filozofia Zero Waste

Kto prowadzi warsztaty?

Aga Fiuk, CEO

Cześć, jestem Aga,

Zawodowo zajmuję się marketing automation i newsletterami. Możecie kojarzyć mnie ze szkoleń i konferencji online, w których miałam przyjemność brać udział jako prelegentka i w których to zachęcałam Was do posiadania własnego newslettera. Jednak w pewnym momencie mojego życia uznałam, że za dużo mojej pracy korporacyjnej przeniosłam do swojego prywatnego czasu. Nie odcięłam się definitywnie od tamtej części mojego ja, bo tak się nie da, ale postanowiłam to wszystko mocno zbalansować wrzucając na luz.

Wróciłam do swoich korzeni. Do rękodzieła, do szydełka, do ziół, do naturalnych kosmetyków i świec. Po godzinach, po pracy, stoję nad kotłami i mieszam dla Was woski, zalewam świece i tworzę. Nieustannie, cały czas produkując nowe, kreatywne twory. Poszukując miejsca i przestrzeni na swoją kreatywną pasję postanowiłam stworzyć Wonny Zakątek a w nim Wonną Akademię, w której dzielę się pomysłami na produktywne i kreatywne spędzenie czasu.

Warsztaty mogą być świetnym prezentem dla bliskiej Ci osoby!

Po zakupieniu warsztatu napisz do nas mail w sprawie vouchera prezentowego na adres sklep@wonneziele.pl

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Gdzie odbywają się warsztaty?

Wszystkie wonne Warsztaty odbywają się w Wonnym Zakątku, w Warszawie, na ul. Tarchomińskiej 12

W jakich terminach odbywają się warsztaty w Wonnym Zakątku?

Wszystkie warsztaty odbywają się według opisanego wyżej harmonogramu, który jest publikowany z dwumiesięcznym wyprzedzeniem. Warsztaty odbywają się zawsze w środy, od godziny 18:00 i soboty w dwóch turach 11.00-12.30 i 13.30-15.00.

 
Ile czasu trwają warsztaty stacjonarne?

Program każdych warsztatów przewidziany jest na około 1,5 – 2 godzin. Niektóre Twoje prace nie zdążą w tym czasie zastygnąć np.: świece lub produkty z żywicą epoksydową, ale będą na odbiór już kolejnego dnia.

Jaka jest cena warsztatów?

Koszt każdego warsztatu znajduje się w wyżej umieszczonym harmonogramie i na stronach ze szczegółami warsztatu.

Jak liczna jest grupa podczas warsztatów?

Podczas warsztatów przewiduję maksymalnie 8 osób. Zależy mi na tym, abym mogła w pełni poświęcić swoją uwagę każdej Uczestniczce lub Uczestnikowi. 

Gdzie znajdę opis warsztatów?

Szczegółowy opis warsztatów znajdziesz w harmonogramie.

Czy muszę mieć już doświadczenie?

Nie! Program poszczególnych warsztatów dobieram tak, żeby poradziła sobie z nim osoba całkowicie niedoświadczona. Będę dzieliła się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem, możesz również liczyć na moje wsparcie i uwagę.

Czy na warsztaty mogę przyjść z dzieckiem?

Nie. Zależy nam na Twojej uwadze, a z doświadczenia wiemy, że ciężko jest poświęcić się w pełni zadaniom, jeśli dodatkowo musisz pilnować swojego dziecka. Wonny Zakątek to miejsce kreatywnego relaksu a z dziećmi może być trudno osiągnąć ten stan. Poza tym, podczas warsztatów używamy ostrych narzędzi, gorących olejów, wosków i innych substancji, które mogłyby wyrządzić dzieciom krzywdę. 

Czy mogę zrezygnować z warszatów?

Po opłaceniu warsztatów, nie ma możliwości odstąpienia od umowy*, jednakże do 7 dni przed warsztatem możesz zmienić jego termin na inny (jeśli nie występuje w opublikowanym harmonogramie napisz do nas mail i upewnij się, czy będzie organizowany w innym terminie).

*Nie ma zastosowania 14-dniowy termin odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta.

Czy otrzymam fakturę za warsztaty?

Każda sprzedaż z naszego sklepu jest ewidencjonowana fakturą. Jeśli chcesz, żeby pojawiły się na niej dane firmowe, oznacz to podczas składania zamówienia.

Nie zwlekaj!

Postaw na swój rozwój, uwolnij pokłady kreatywności. Zrelaksuj się w doborowym towarzystwie!