Wonna Akademia

Stacjonarne warsztaty rękodzielnicze

Zapraszamy do Wonnego Zakątka na regularne warsztaty rękodzielnicze. Nauczysz się z nami tworzyć świece sojowe, szyć lalki motanki, tworzyć betonowe ozdoby. A przede wszystkim odpoczniesz. Od codziennego pędu, od zgiełku miasta. W miłej atmosferze, w małej, ośmioosobowej grupie. Przy ciastkach i plotkach.

W otoczeniu sklepu Wonne Ziele i naszej pracowni wyczarowaliśmy miejsce, którego magią chcemy się z Tobą podzielić. Nie musisz mieć zdolności plastycznych, nie musisz umieć rysować, rzeźbić, haftować. Wszystkiego Cię nauczymy. Staramy się dobierać program warsztatów tak, żebyś poradziła sobie z każdym zadaniem. Przede wszystkim liczy się dobra zabawa, miła i wolna od spiny atmosfera.

Najbliższe warsztaty

22 listopada 2023, 18:00 – 20:30 | Warsztaty tworzenia mydełek | Brak miejsc

Warsztaty tworzenia mydła to świetna okazja dla osób zainteresowanych rzemiosłem i chcących nauczyć się, jak wytwarzać swoje własne, naturalne mydła. Podczas tych warsztatów uczestnicy dowiedzą się, jakie składniki są potrzebne do produkcji mydła, jakie techniki są najlepsze do jego formowania oraz jakie oleje i zapachy można dodać, aby stworzyć unikalne i piękne mydła.

Podczas warsztatów, prowadząca wprowadzi Cię w świat mydlarstwa, przedstawiając różne rodzaje olejów i tłuszczów, z których można wytwarzać mydło, a także omawiając właściwości niektórych z nich i jak wpływają one na końcowy produkt.
Następnie będziesz miała okazję do samodzielnego wytworzenia mydła, stosując różne techniki formowania i dekorowania, takie jak wylewanie w formach, układanie warstw lub dodawanie ozdób i naturalnych barwników. W trakcie warsztatów będziesz miała także dostęp do różnych olejków aromatycznych, z których możesz skomponować swoje własne mieszanki zapachowe.
Warsztaty tworzenia mydła są doskonałym sposobem na poznanie nowych umiejętności, rozwijanie kreatywności i spędzanie czasu w towarzystwie innych pasjonatów. W trakcie warsztatów stworzysz dwa mydełka, które później będziesz mogła zabrać ze sobą do domu.
Podczas warsztatów masz szansę się wyciszyć, poznać siebie i swoje potrzeby.
 
Naczelną zasadą Wonnej Akademii jest to, że warsztaty są tylko dla osób dorosłych. To czas dla Ciebie, czas na relaks, na poznanie nowych technik, na poznanie innych, wspaniałych Uczestniczek/ Uczestników, którzy wezmą udział w tym wydarzeniu. Czas na wymianę energii, myśli, spostrzeżeń.
Informacje organizacyjne:
 • Warsztaty przeznaczone są TYLKO dla osób dorosłych.
 • Czas trwania warsztatów: około 2-3 godz. choć to w dużej mierze zależy od Twoich zdolności manualnych.
 • Pracujemy przy jednym, dużym stole.
 • Maksymalna ilość osób – 8
Miejsce warsztatów

Sklep Wonne Ziele, pracownia Wonny Zakątek, Warszawa, ul. Tarchomińska 12. Jesteśmy otwarci w godzinach 16:00 – 20:00, warsztaty odbywają się zawsze w środy w godzinach 18:00 do 20.30 (lub dłużej jeśli pojawia się taka potrzeba).

Czy czegoś potrzebujesz?

Absolutnie nie. Wszystkie materiały zawsze zapewniamy i są już wliczone w cenę warsztatów, więc nie ma dodatkowych, ukrytych kosztów.

Kto prowadzi warsztaty?

Agnieszka Fiuk. Zawodowo zajmuje się marketing automation i newsletterami. Możesz kojarzyć ją ze szkoleń i konferencji online, w których miała przyjemność brać udział jako prelegentka i w których to zachęcała Was do posiadania własnego newslettera. Jednak w pewnym momencie swojego życia uznała, że za dużo pracy korporacyjnej przeniosła do swojego prywatnego czasu. Nie odcięła się definitywnie od tamtej części swojego ja, bo tak się nie da, ale postanowiła to wszystko mocno zbalansować wrzucając na luz. W Wonnym Zakątku, niczym Szeptucha stoi nad wielkim garem topielnika odważając, mieszając i zalewając wonne świece, woski zapachowe czy tabliczki do szaf. Posiadając ogromne doświadczenie rękodzielnicze dzieli się nim w Wonnej Akademii pomagając rozwijać kreatywność u osób dorosłych.

Cena warsztatu obejmuje:
 • niezbędne do przygotowania mydła materiały;
 • wsparcie merytoryczne i pomoc prowadzącej;
 • słodki poczęstunek;
 • stworzoną pracę.
Przygotuj się na dobrą zabawę i relaks. Jeśli chcesz żebyśmy poprowadzili warsztaty dla zorganizowanej grupy, skontaktuj się z nami, wyjdziemy na przeciw Twoim oczekiwaniom.
Nie zwlekaj! Zapisz się na wonne warsztaty 😀
warsztaty mydlarskie dla dorosłychwarsztaty mydlarskie dla dorosłychwarsztaty mydlarskie dla dorosłychwarsztaty mydlarskie dla dorosłych

29 listopada 2023, 18:00 – 20:30 | Warsztaty tworzenia makramowego drzewa życia | brak miejsc

Podczas warsztatów masz szansę się wyciszyć, poznać siebie i swoje potrzeby. Co ważne, stworzoną pracę zabierasz ze sobą do domu.
Naczelną zasadą Wonnej Akademii jest to, że warsztaty są tylko dla osób dorosłych. To czas dla Ciebie, czas na relaks, na poznanie nowych technik, na poznanie innych, wspaniałych Uczestniczek/ Uczestników, którzy wezmą udział w tym wydarzeniu. Czas na wymianę energii, myśli, spostrzeżeń.Podczas warsztatów uczestnicy poznają podstawowe węzły makramowe oraz dowiedzą się, jak je ze sobą łączyć, tworząc różnorodne wzory i kształty. Będą mogli również poćwiczyć swoje umiejętności, tworząc bardziej zaawansowane projekty, takie jak drzewo życia.

Na zajęciach uczestnicy będą mogli wykorzystać różne rodzaje materiałów, takich jak sznurek, szydełko, mech, koraliki, które posłużą do dekoracji aby nadać pracy indywidualny charakter.

Warsztaty tworzenia makramowego drzewa życia są idealne dla osób, które lubią tworzyć coś od podstaw, a także dla tych, którzy chcą nauczyć się nowej, ciekawej techniki. Nie wymagają one specjalistycznych narzędzi ani wcześniejszego doświadczenia, a zdobyte umiejętności będą mogły być wykorzystane do tworzenia innych dekoracji makramowych w przyszłości. Wieszaki stworzone podczas warsztatów mogą stać się unikalnymi ozdobami do dekoracji domu.

Informacje organizacyjne:
 • Warsztaty przeznaczone są dla TYLKO osób dorosłych
 • Czas trwania warsztatów: około 2-3 godz. choć to w dużej mierze zależy od Twoich zdolności manualnych.
 • Pracujemy przy jednym, dużym stole.
 • Maksymalna ilość osób – 8
Miejsce warsztatów?

Sklep Wonne Ziele, pracownia Wonny Zakątek, Warszawa, ul. Tarchomińska 12. Jesteśmy otwarci w godzinach 16:00 – 20:00, warsztaty odbywają się zawsze w środy w godzinach 18:00 do 20.30 (lub dłużej jeśli pojawia się taka potrzeba).

Czy czegoś potrzebujesz?

Absolutnie nie. Wszystkie materiały zawsze zapewniamy i są już wliczone w cenę warsztatów, więc nie ma dodatkowych, ukrytych kosztów.

Kto prowadzi warsztaty?

Agnieszka Fiuk. Zawodowo zajmuje się marketing automation i newsletterami. Możesz kojarzyć ją ze szkoleń i konferencji online, w których miała przyjemność brać udział jako prelegentka i w których to zachęcała Was do posiadania własnego newslettera. Jednak w pewnym momencie swojego życia uznała, że za dużo pracy korporacyjnej przeniosła do swojego prywatnego czasu. Nie odcięła się definitywnie od tamtej części swojego ja, bo tak się nie da, ale postanowiła to wszystko mocno zbalansować wrzucając na luz. W Wonnym Zakątku, niczym Szeptucha stoi nad wielkim garem topielnika odważając, mieszając i zalewając wonne świece, woski zapachowe czy tabliczki do szaf. Posiadając ogromne doświadczenie rękodzielnicze dzieli się nim w Wonnej Akademii pomagając rozwijać kreatywność u osób dorosłych.

Cena warsztatu obejmuje:
 • niezbędne do przygotowania pracy materiały;
 • wsparcie merytoryczne i pomoc prowadzącej;
 • słodki poczęstunek;
 • stworzoną pracę.

Przygotuj się na dobrą zabawę i relaks. Jeśli chcesz żebyśmy poprowadzili warsztaty dla zorganizowanej grupy, skontaktuj się z nami, wyjdziemy na przeciw Twoim oczekiwaniom.

Nie zwlekaj! Zapisz się na wonne warsztaty 🙂
Środowe warsztaty tworzenia makramowego drzewa życiaŚrodowe warsztaty tworzenia makramowego drzewa życiaŚrodowe warsztaty tworzenia makramowego drzewa życiaŚrodowe warsztaty tworzenia makramowego drzewa życia

6 grudnia 2023, 18:00 – 20:30 | Warsztaty tworzenia makramowych aniołków | brak miejsc

Warsztaty tworzenia makramowych aniołków to zajęcia, podczas których uczestnicy nauczą się tworzyć oryginalne, ręcznie robione aniołki z wykorzystaniem techniki makramy. Makrama to rodzaj szydełkowania, polegające na splataniu węzłów z rzemienia, sznurka lub innego materiału, tworząc przestrzenne, dekoracyjne konstrukcje.

Podczas warsztatów uczestnicy poznają podstawowe węzły makramowe oraz dowiedzą się, jak je ze sobą łączyć, tworząc różnorodne wzory i kształty. Będą mogli również poćwiczyć swoje umiejętności, tworząc bardziej zaawansowane projekty, takie jak aniołki o różnych rozmiarach i kształtach.

Na zajęciach uczestnicy będą mogli wykorzystać różne rodzaje materiałów, takich jak sznurek, rzemień lub szydełko. Będą mogli również dodawać do nich różne dekoracje, takie jak koraliki, guziki czy pióra, by nadać im indywidualny charakter.

Warsztaty tworzenia makramowych aniołków są idealne dla osób, które lubią tworzyć coś od podstaw, a także dla tych, którzy chcą nauczyć się nowej, ciekawej techniki. Nie wymagają one specjalistycznych narzędzi ani wcześniejszego doświadczenia, a zdobyte umiejętności będą mogły być wykorzystane do tworzenia innych dekoracji makramowych w przyszłości. Aniołki stworzone podczas warsztatów mogą stać się ozdobami na świątecznym drzewku lub oryginalnymi prezentami dla bliskich.

Zapewniamy niezbędne do wykonania lalek materiały.

Informacje organizacyjne:
 • Warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych
 • Czas trwania warsztatów: około 1,5 godz.
 • Maksymalna ilość osób – 8

Cena warsztatów zawiera wszystkie materiały i narzędzia potrzebne w czasie warsztatów.

Nie zwlekaj!

Stwórz swojego makramowego aniołka!

 

13 grudnia 2023, 18:00 – 20:30 | Warsztaty tworzenia lalki motanki Lichomanki | Brak miejsc

Jeśli interesujesz się tradycjami słowiańskimi i chcesz nauczyć się tworzenia oryginalnych lalek obrzędowych, zapraszamy na warsztaty z lalkami Motankami. Te tradycyjne lalki wykonywane są ze starej odzieży, resztek tkanin i sznurków i wyróżniają się na tle popularnych lalek VooDoo tym, że nie można nimi życzyć nikomu złego ani niepowodzenia.

Lichomanki zostały stworzone, aby uwodzić i przyciągać złe duchy, w tym przypadku choroby. Wierzono, że gdy jakaś choroba wkroczy do domu, jej uwagę skupią kolorowe lalki i przy nich pozostanie, oszczędzając tym samym domowników.
 
Warsztaty motankowe są doskonałym sposobem na poznanie nowych umiejętności, rozwijanie kreatywności i spędzanie czasu w towarzystwie innych pasjonatów. W trakcie warsztatów stworzysz motanki Lichomanki, które później będziesz mogła zabrać ze sobą do domu.
Podczas warsztatów masz szansę się wyciszyć, poznać siebie i swoje potrzeby.
 
Naczelną zasadą Wonnej Akademii jest to, że warsztaty są tylko dla osób dorosłych. To czas dla Ciebie, czas na relaks, na poznanie nowych technik, na poznanie innych, wspaniałych Uczestniczek/ Uczestników, którzy wezmą udział w tym wydarzeniu. Czas na wymianę energii, myśli, spostrzeżeń.
Informacje organizacyjne:
 • Warsztaty przeznaczone są TYLKO dla osób dorosłych.
 • Czas trwania warsztatów: około 2-3 godz. choć to w dużej mierze zależy od Twoich zdolności manualnych.
 • Pracujemy przy jednym, dużym stole.
 • Maksymalna ilość osób – 8.
Miejsce warsztatów

Sklep Wonne Ziele, pracownia Wonny Zakątek, Warszawa, ul. Tarchomińska 12. Jesteśmy otwarci w godzinach 16:00 – 20:00, warsztaty odbywają się zawsze w środy w godzinach 18:00 do 20.30 (lub dłużej jeśli pojawia się taka potrzeba).

Czy czegoś potrzebujesz?

Absolutnie nie. Wszystkie materiały zawsze zapewniamy i są już wliczone w cenę warsztatów, więc nie ma dodatkowych, ukrytych kosztów.

Kto prowadzi warsztaty?

Agnieszka Fiuk. Zawodowo zajmuje się marketing automation i newsletterami. Możesz kojarzyć ją ze szkoleń i konferencji online, w których miała przyjemność brać udział jako prelegentka i w których to zachęcała Was do posiadania własnego newslettera. Jednak w pewnym momencie swojego życia uznała, że za dużo pracy korporacyjnej przeniosła do swojego prywatnego czasu. Nie odcięła się definitywnie od tamtej części swojego ja, bo tak się nie da, ale postanowiła to wszystko mocno zbalansować wrzucając na luz. W Wonnym Zakątku, niczym Szeptucha stoi nad wielkim garem topielnika odważając, mieszając i zalewając wonne świece, woski zapachowe czy tabliczki do szaf. Posiadając ogromne doświadczenie rękodzielnicze dzieli się nim w Wonnej Akademii pomagając rozwijać kreatywność u osób dorosłych.

Cena warsztatu obejmuje:
 • niezbędne do przygotowania motanki materiały;
 • wsparcie merytoryczne i pomoc prowadzącej;
 • słodki poczęstunek;
 • stworzoną pracę.
Przygotuj się na dobrą zabawę i relaks. Jeśli chcesz żebyśmy poprowadzili warsztaty dla zorganizowanej grupy, skontaktuj się z nami, wyjdziemy na przeciw Twoim oczekiwaniom.
Nie zwlekaj! Zapisz się na wonne warsztaty 😀

20 grudnia 2023, 18:00 – 20:30 | Warsztaty tworzenia tabliczek florenckich | Brak miejsc

Tabliczki florenckie to pachnące opowieści o miłości, które sięgają aż do XIII wieku. Te urocze kompozycje ziół, kwiatów i delikatnych olejków zapachowych są stworzone z myślą o rozjaśnieniu nastroju i odprężeniu zmysłów. Wieszając je w swoim wnętrzu lub wkładając do szaf, możesz cieszyć się ich naturalnym, rozkosznym zapachem, który rozprzestrzenia się po pomieszczeniu, oczyszczając atmosferę i pomagając pozbyć się niechcianych moli. Czemu więc by nie pozwolić sobie na chwilę luksusu i radości, jaką dają tabliczki florenckie?

Warsztaty kreatywne dla dorosłych są doskonałym sposobem na poznanie nowych umiejętności, rozwijanie kreatywności i spędzanie czasu w towarzystwie innych pasjonatów. W trakcie warsztatów stworzysz dwie zawieszki do szafy, które już następnego dnia będziesz mogła zabrać ze sobą do domu.
Podczas warsztatów masz szansę się wyciszyć, poznać siebie i swoje potrzeby.
 
Naczelną zasadą Wonnej Akademii jest to, że warsztaty są tylko dla osób dorosłych. To czas dla Ciebie, czas na relaks, na poznanie nowych technik, na poznanie innych, wspaniałych Uczestniczek/ Uczestników, którzy wezmą udział w tym wydarzeniu. Czas na wymianę energii, myśli, spostrzeżeń.
Informacje organizacyjne:
 • Warsztaty przeznaczone są TYLKO dla osób dorosłych.
 • Czas trwania warsztatów: około 2-3 godz. choć to w dużej mierze zależy od Twoich zdolności manualnych.
 • Pracujemy przy jednym, dużym stole.
 • Maksymalna ilość osób – 8
Miejsce warsztatów

Sklep Wonne Ziele, pracownia Wonny Zakątek, Warszawa, ul. Tarchomińska 12. Jesteśmy otwarci w godzinach 16:00 – 20:00, warsztaty odbywają się zawsze w środy w godzinach 18:00 do 20.30 (lub dłużej jeśli pojawia się taka potrzeba).

Czy czegoś potrzebujesz?

Absolutnie nie. Wszystkie materiały zawsze zapewniamy i są już wliczone w cenę warsztatów, więc nie ma dodatkowych, ukrytych kosztów.

Kto prowadzi warsztaty?

Agnieszka Fiuk. Zawodowo zajmuje się marketing automation i newsletterami. Możesz kojarzyć ją ze szkoleń i konferencji online, w których miała przyjemność brać udział jako prelegentka i w których to zachęcała Was do posiadania własnego newslettera. Jednak w pewnym momencie swojego życia uznała, że za dużo pracy korporacyjnej przeniosła do swojego prywatnego czasu. Nie odcięła się definitywnie od tamtej części swojego ja, bo tak się nie da, ale postanowiła to wszystko mocno zbalansować wrzucając na luz. W Wonnym Zakątku, niczym Szeptucha stoi nad wielkim garem topielnika odważając, mieszając i zalewając wonne świece, woski zapachowe czy tabliczki do szaf. Posiadając ogromne doświadczenie rękodzielnicze dzieli się nim w Wonnej Akademii pomagając rozwijać kreatywność u osób dorosłych.

Cena warsztatu obejmuje:
 • niezbędne do przygotowania zawieszek materiały;
 • wsparcie merytoryczne i pomoc prowadzącej;
 • słodki poczęstunek;
 • stworzoną pracę.
Przygotuj się na dobrą zabawę i relaks. Jeśli chcesz żebyśmy poprowadzili warsztaty dla zorganizowanej grupy, skontaktuj się z nami, wyjdziemy na przeciw Twoim oczekiwaniom.
Nie zwlekaj! Zapisz się na wonne warsztaty 😀

Nie znalazłaś warsztatów dla siebie?

Warsztaty Wonnej Akademii są dla Ciebie, jeśli…

 • jesteś osobą dorosłą
 • poszukujesz kreatywnych możliwości relaksu
 • wyłączysz telefon na czas warsztatów
 • chcesz nauczyć się tworzyć świece, naturalne kosmetyki, ręcznie tworzone ozdoby dla siebie lub najbliższych
 • chcesz dowiedzieć się więcej o naturalnych składnikach
 • jest Ci bliska filozofia Zero Waste

Kto prowadzi warsztaty?

Aga Fiuk, CEO

Cześć, jestem Aga,

Zawodowo zajmuję się marketing automation i newsletterami. Możecie kojarzyć mnie ze szkoleń i konferencji online, w których miałam przyjemność brać udział jako prelegentka i w których to zachęcałam Was do posiadania własnego newslettera. Jednak w pewnym momencie mojego życia uznałam, że za dużo mojej pracy korporacyjnej przeniosłam do swojego prywatnego czasu. Nie odcięłam się definitywnie od tamtej części mojego ja, bo tak się nie da, ale postanowiłam to wszystko mocno zbalansować wrzucając na luz.

Wróciłam do swoich korzeni. Do rękodzieła, do szydełka, do ziół, do naturalnych kosmetyków i świec. Po godzinach, po pracy, stoję nad kotłami i mieszam dla Was woski, zalewam świece i tworzę. Nieustannie, cały czas produkując nowe, kreatywne twory. Poszukując miejsca i przestrzeni na swoją kreatywną pasję postanowiłam stworzyć Wonny Zakątek a w nim Wonną Akademię, w której dzielę się pomysłami na produktywne i kreatywne spędzenie czasu.

Warsztaty mogą być świetnym prezentem dla bliskiej Ci osoby!

Po zakupieniu warsztatu napisz do nas mail w sprawie vouchera prezentowego na adres sklep@wonneziele.pl

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Gdzie odbywają się warsztaty?

Wszystkie wonne Warsztaty odbywają się w Wonnym Zakątku, w Warszawie, na ul. Tarchomińskiej 12

W jakich terminach odbywają się warsztaty w Wonnym Zakątku?

Wszystkie warsztaty odbywają się według opisanego wyżej harmonogramu, który jest publikowany z dwumiesięcznym wyprzedzeniem. Warsztaty odbywają się zawsze w środy, od godziny 18:00 i soboty w dwóch turach 11.00-12.30 i 13.30-15.00.

 
Ile czasu trwają warsztaty stacjonarne?

Program każdych warsztatów przewidziany jest na około 1,5 – 2 godzin. Niektóre Twoje prace nie zdążą w tym czasie zastygnąć np.: świece lub produkty z żywicą epoksydową, ale będą na odbiór już kolejnego dnia.

Jaka jest cena warsztatów?

Koszt każdego warsztatu znajduje się w wyżej umieszczonym harmonogramie i na stronach ze szczegółami warsztatu.

Jak liczna jest grupa podczas warsztatów?

Podczas warsztatów przewiduję maksymalnie 8 osób. Zależy mi na tym, abym mogła w pełni poświęcić swoją uwagę każdej Uczestniczce lub Uczestnikowi. 

Gdzie znajdę opis warsztatów?

Szczegółowy opis warsztatów znajdziesz w harmonogramie.

Czy muszę mieć już doświadczenie?

Nie! Program poszczególnych warsztatów dobieram tak, żeby poradziła sobie z nim osoba całkowicie niedoświadczona. Będę dzieliła się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem, możesz również liczyć na moje wsparcie i uwagę.

Czy na warsztaty mogę przyjść z dzieckiem?

Nie. Zależy nam na Twojej uwadze, a z doświadczenia wiemy, że ciężko jest poświęcić się w pełni zadaniom, jeśli dodatkowo musisz pilnować swojego dziecka. Wonny Zakątek to miejsce kreatywnego relaksu a z dziećmi może być trudno osiągnąć ten stan. Poza tym, podczas warsztatów używamy ostrych narzędzi, gorących olejów, wosków i innych substancji, które mogłyby wyrządzić dzieciom krzywdę. 

Czy mogę zrezygnować z warszatów?

Po opłaceniu warsztatów, nie ma możliwości odstąpienia od umowy*, jednakże do 7 dni przed warsztatem możesz zmienić jego termin na inny (jeśli nie występuje w opublikowanym harmonogramie napisz do nas mail i upewnij się, czy będzie organizowany w innym terminie).

*Nie ma zastosowania 14-dniowy termin odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta.

Czy otrzymam fakturę za warsztaty?

Każda sprzedaż z naszego sklepu jest ewidencjonowana fakturą. Jeśli chcesz, żeby pojawiły się na niej dane firmowe, oznacz to podczas składania zamówienia.

Nie zwlekaj!

Postaw na swój rozwój, uwolnij pokłady kreatywności. Zrelaksuj się w doborowym towarzystwie!